САОПШТЕЊЕ КАНЦЕЛАРИЈЕ
Њ.К.В. ПРЕСТОЛОНАСЛЕДНИКА
А Л Е К С А Н Д Р А II
САУЧЕШЋЕ НАРОДУ ПОЉСКЕ
Београд, 30. јануар 2006. –
Њ.К.В. Престолонаследник Александар II упутио је изразе
најдубљег саучешћа амбасадору Пољске у Београду Његовој
екселенцији Мачеју Шиманском поводом трагичне несреће у
Катовицама.
„Био сам
шокиран када сам примио тужну вест о трагедији у Катовицама.
Дозволите ми да Вам изразим најдубље саучешће у моје име, и у
име моје супруге. Ми делимо бол и тугу са народом Пољске.
Молим Вас
да пошаљете изразе мог саучешћа Влади у Варшави“, навео је ЊКВ
Престолонаследник Александар у писму упућеном Његовој
екселенцији Мачеју Шиманском.
1998 Њ.К.В. Престолонаследник Александар II
Сва права задржана