Титула Дворског лиферанта

Титула Дворског лиферанта додељује се компанијама које већ неколико година снабдевају Краљевски комплекс својим производима или услугама. То је посебна врста признања и захвалности. Одлуку о именовању лифераната доноси Старешина Краљевског Дома, Престолонаследник Александар II, а сви детаљи око употребе Краљевског грба регулисани су посебним Уговорима.

Дворским лиферантима се дозвољава да Краљевски грб уз текст “Са препоруком Њ.К.В. Престолонаследника Александра II” користе на амбалажи својих производа. Употреба Краљевског грба регулисана је Уговором на годину дана, који се може обострано продужити или отказати. Отказивање Уговора може да настане у било ком моменту, у случају да се не испуне одређени услови.

Ова традиција постоји у свим европским Монархијама. У Краљевини Југославији, први пут је настала за време владавине Његовог Величанства Краља Александра I (деде Престолонаследника Александра), а сада је поново успостављена.

Alba Avis [email protected]
AMN Lens [email protected]
Art Ival www.artival.co.rs [email protected]
Atelje i Knjigoveznica Ivković www.ivkovicns.com [email protected]
Balon centar www.baloncentar.co.rs [email protected]
Bean & Leaf beanandleaf.net [email protected]
Beogradski Sajam www.sajam.co.rs [email protected]
Beogradski Vodovod i Kanalizacija www.bvk.co.rs [email protected]
Carlsberg Srbija www.carlsbergsrbija.rs [email protected]
Coca-Cola Hbc – Srbija rs.coca-colahellenic.com/
Culinary Association serbian-chefs.rs [email protected]
Digital Printing Center www.dpc.rs [email protected]
Eko Serbia www.ekoserbia.com [email protected]
Energoprojekt – Ingraf www.energodata.rs [email protected]
HIT Spice [email protected]
Hoya www.hoya-vs.com [email protected]
Hyatt Regency Beograd www.belgrade.regency.hyatt.com [email protected]
Ikarbus www.ikarbus.rs [email protected]
Ishrana Produkt www.ishrana.com [email protected]
Jkp Zelenilo Beograd www.zelenilo.rs [email protected]
JP Srbijašume www.srbijasume.rs marke[email protected]
Ketering Slast https://ketering-slast.ls.rs/rs/
Knjaz Milos www.knjaz.co.rs [email protected]
Md International www.mdi.rs [email protected]
Medoprodukt   [email protected]
Melissa
Mercedes-Benz Srbija www.mercedes-benz.rs [email protected]
Microsoft Software www.microsoft.com [email protected]
MOPEX D.O.O.
Moritz Eis www.moritzeis.com [email protected]
Naftna Industrija Srbije – Nis www.nis.rs [email protected]
Nestlé Ice Cream Srbija
Pekara Todorović [email protected]
Pekara Trpković https://pekaratrpkovic.co.rs/ [email protected]
Petrovic Roses www.petrovicroses.rs [email protected]
Polimark
Porsche Serbia www.volkswagen.co.rs [email protected]
Prirodno-Matematički Fakultet Novi Sad www.pmf.uns.ac.rs [email protected]
PTR Pako www.pakopapir.com [email protected]
Puratos www.puratos.co.rs [email protected]
Rasadnik Topalović https://www.topalovic.rs/
Restoran Jezero www.jezeroada.rs [email protected]
Restoran Zlatnik www.hotelzlatnik.com [email protected]
Ritopek Cherries
Saobraćajni Institut Cip www.sicip.co.rs
Stork [email protected]
Šajkaška, Fabrika šećera www.secerana-zabalj.co.rs [email protected]
TeDo Print www.tedoprint.co.rs [email protected]
Telekom Srbija www.telekom.rs [email protected]
Tim Sistem www.timsistem.rs [email protected]
TV Advertising.
Verano Motors www.verano.rs [email protected]
Veropoulos – Super Vero www.veropoulos.gr [email protected]
Vinarija Braća Rajković www.podrumbracarajkovic.com [email protected]
Visan www.visan.rs [email protected]
Viša hotelijerska škola www.vhs.edu.rs [email protected]
Winners
Žika Slika www.zikaslika.rs [email protected]
Žitko www.zitko.co.rs [email protected]
Žitopromet www.zitopromet.co.rs [email protected]