САОПШТЕЊЕ КАНЦЕЛАРИЈЕ
Њ.К.В. ПРЕСТОЛОНАСЛЕДНИКА
А Л Е К С А Н Д Р А II
ЧЕСТИТКА
ПОБЕДНИЦИМА 19. БЕОГРАДСКОГ МАРАТОНА
Београд,
23. април 2006. – Њ.К.В Престолонаследник Александар II упутио
је честитке победницима деветнаестог
Београдског маратона:
Џафету Косгеиу из Кеније, који је поставио нови рекорд
Београдског маратона и Халини Карнашевић из Белорусије,
победници у женској конкуренцији.
”Најсрдачније Вам честитам на победи на 19. београдском
маратону, једном од најзначајнијих спортских догађаја у нашој
земљи. Дивим се спортској упорности и издржљивости коју сте
показали у најтежој атлетској дисциплини.
Искрено се
надам да Вам је Београд био добар домаћин, и да ћете га ускоро
поново посетити. Желим Вам пуно спортске среће у Вашој будућој
каријери” – истакао је Престолонаследник у својој честитки.
Престолонаследник Александар упутио је честитке и победницима
полумаратона: Ани Суботић, српској атлетичарки и Борису
Мушинском, атлетичару из Молдавије који је по пети пут за редом
однео победу на полумаратонској трци по Београду.
1998 Њ.К.В. Престолонаследник Александар II
Сва права задржана