САОПШТЕЊЕ КАНЦЕЛАРИЈЕ
Њ.К.В. ПРЕСТОЛОНАСЛЕДНИКА
А Л Е К С А Н Д Р А II
ТРАГЕДИЈА
У БАРИЧУ – Њ. К. В. АЛЕКСАНДАР II УПУТИО ИЗРАЗЕ САУЧЕШЋА ЗБОГ
ГУБИТКА ЖИВОТА
Београд,
30. мај 2006 – Његово Краљевско Височанство Александар II упутио
је данас изразе свог најдубљег саучешћа министру одбране
господину Зорану Станковићу и породицама радника који су
погинули у несрећи која се јуче догодила у фабрици „Прва искра –
наменска“ у Баричу.
„Дубоко ме
је потресла трагедија у фабрици „Прва искра“ у којој је најмање
три радника изгубило живот. Вама, као министру одбране и
породицама трагично настрадалих радника упућујем изразе
најдубљег саучешћа. Повређенима желим да се што пре опораве и
врате се својим породицама и својим пословима“, навео је
Александар II у свом писму упућеном господину Зорану Станковићу,
министру одбране.
Према
последњим подацима три особе су погинуле, а три повређене у
експлозији која се десила јуче после подне надомак Београда, али
се страхује да број жртава није коначан.
1998 Њ.К.В. Престолонаследник Александар II
Сва права задржана