САОПШТЕЊЕ КАНЦЕЛАРИЈЕ
Њ.К.В. ПРЕСТОЛОНАСЛЕДНИКА
А Л Е К С А Н Д Р А II

 

ДАН
ПОЛИЦИЈЕ СРБИЈЕ
Београд,
10. јун 2006 – Његово Краљевско Височанство Престолонаследник
Александар II упутио је своје честитке Његовој Екселенцији
Драгану Јочићу министру унутрашњих послова у Влади Србије
поводом Дана Министарства унутрашњих послова.
„Велико ми
је задовољство што сам у прилици да упутим најтоплије и најбоље
жеље вама и свим припадницима Министарства унутрашњих послова
Србије. Уверен сам да ће све службе у Вашем министарству
наставити са успешним радом и испуњавањем задатака који су пред
вама, као и да ће и даље обезбеђивати заштиту свих грађана и
њихових права“, нагласио је Њ. К. В. Престолонаследник
Александар II у свом писму упућеном Њ. Е. Драгану Јочићу
министру унутрашњих послова поводом 11. јуна, Дана полиције.

Његово
Краљевско Височанство Престолонаследник Александар позван је да
присуствује церемонији обележавања Дана Министарства унутрашњих
послова и Полиције Србије од стране Министра Драгана Јочића.
 

 

 

 
 

 

 
1998 Њ.К.В. Престолонаследник Александар II
Сва права задржана