САОПШТЕЊЕ КАНЦЕЛАРИЈЕ
Њ.К.В. ПРЕСТОЛОНАСЛЕДНИКА
А Л Е К С А Н Д Р А II

 

ПРЕСТОЛОНАСЛЕДНИК ОСУДИО ТЕРОРИСТИЧКИ АКТ У ИНДИЈИ
И УПУТИО ПИСМО САУЧЕШЋА

Београд,
12. јули 2006 – Њ.К.В. Престолонаследник Александар II најоштрије је осудио
терористички нападе у Бомбају у Индији.

Престолонаследник је упутио писмо саучешћа Њ.Е. Лаванији Прасад Амбасадору
Индије у Београду, у ком је изразио саучешће Влади Индије и породицама трагично
погинулих и повређених грађана.

„Надам се
да ће починиоци ових злочина у што краћем временском року бити приведени пред
лице правде“, истакао је Њ.К.В. Престолонаследник Александар II у свом писму
Амбасадору Индије.

 

 

 
 

 

 
1998 Њ.К.В. Престолонаследник Александар II
Сва права задржана