САОПШТЕЊЕ КАНЦЕЛАРИЈЕ
Њ.К.В. ПРЕСТОЛОНАСЛЕДНИКА
А Л Е К С А Н Д Р А II

 

Њ.К.В. ПРЕСТОЛОНАСЛЕДНИК АЛЕКСАНДАР ИЗРАЗИО
САУЧЕШЋЕ НАРОДУ ИНДОНЕЗИЈЕ

Београд, 18.
јул 2006. – Њ.К.В. Престолонаследник Александар II упутио је изразе најдубљег
саучешћа отправнику послова Индонезије у Београду, господину Хадивијоту Сутадију
поводом трагедије која је погодила Индонезију.

“Са великом
тугом сам примио вест о страшним последицама Цунами таласа коме је претходио
разорни земљотрес. Моја супруга и ја смо дубоко шокирани овим трагичним
догађајем, који је потресао цео свет.

Упућујемо
Вама, Влади Индонезије и породицама настрадалих жртава изразе најискренијег
саучешћа, а свим повређенима желимо брз опоравак”, навео је ЊКВ
Престолонаследник Александар у писму упућеном отправнику послова Амбасаде
Индонезије у Београду
 

 

 

 
 

 

 
1998 Њ.К.В. Престолонаследник Александар II
Сва права задржана