SAOPŠTENJE KANCELARIJE
NJ.K.V. PRESTOLONASLEDNIKA
A L E K S A N D R A II
Nj.K.V. PRESTOLONASLEDNIK ALEKSANDAR IZRAZIO SAUČEŠĆE
NARODU INDONEZIJE
Beograd, 18. jul 2006. – Nj.K.V. Prestolonaslednik Aleksandar
II uputio je izraze najdubljeg saučešća otpravniku poslova Indonezije u
Beogradu, gospodinu Hadivijotu Sutadiju povodom tragedije koja je pogodila
Indoneziju.
“Sa velikom tugom sam primio vest o strašnim posledicama
Cunami talasa kome je prethodio razorni zemljotres. Moja supruga i ja smo duboko
šokirani ovim tragičnim događajem, koji je potresao ceo svet.
Upućujemo Vama, Vladi Indonezije i porodicama nastradalih
žrtava izraze najiskrenijeg saučešća, a svim povređenima želimo brz oporavak”,
naveo je NjKV Prestolonaslednik Aleksandar u pismu upućenom otpravniku poslova
Ambasade Indonezije u Beogradu.
1998 NJ.K.V. Prestolonaslednik Aleksandar II
Sva prava zadržana