САОПШТЕЊЕ КАНЦЕЛАРИЈЕ
Њ.К.В. ПРЕСТОЛОНАСЛЕДНИКА
А Л Е К С А Н Д Р А II
ЊЕГОВО
КРАЉЕВСКО ВИСОЧАНСТВО ЧЕСТИТАО ПОБЕДНИЧКОМ
СРПСКОМ ВАТЕРПОЛО ТИМУ
Београд,
11. септембар 2006. – Његово Краљевско Височанство Престолонаследник Александар
II упутио је своје честитке господину Урошу Маровићу Председнику Ватерполо
савеза Србије након освајања златне медаље на Европском првенству у ватерполу.
„Златна
медаља коју је претходне ноћи освојила наша ватерполо репрезентација у Београду
је дивно достигнуће. Најтоплије честитам нашим великим играчима. Било је
задовољство гледати их како играју за нашу земљу на базену Ташмајдан и видети
колико их је људи подржавало прошле ноћи.
Замолио
бих Вас да будете љубазни и пренесете моје искрене честитке члановима нашег
националног тима и њиховим тренерима на њиховој великој победи. Искористио бих
ову прилику и да им пожелим све најбоље у будућности“, написао је Његово
Краљевско Височанство Престолонаследник Александар II у свом писму Председнику
Ватерполо савеза Србије.
1998 Њ.К.В. Престолонаследник Александар II
Сва права задржана