SAOPŠTENJE KANCELARIJE
NJ.K.V. PRESTOLONASLEDNIKA
A L E K S A N D R A II 

NJEGOVO KRALJEVSKO VISOČANSTVO ČESTITAO POBEDNIČKOM
SRPSKOM VATERPOLO TIMU
Beograd, 11. septembar 2006. – Njegovo Kraljevsko Visočanstvo
Prestolonaslednik Aleksandar II uputio je svoje čestitke gospodinu Urošu
Maroviću Predsedniku Vaterpolo saveza Srbije nakon osvajanja zlatne medalje na
Evropskom prvenstvu u vaterpolu.
„Zlatna medalja koju je prethodne noći osvojila naša
vaterpolo reprezentacija u Beogradu je divno dostignuće. Najtoplije čestitam
našim velikim igračima. Bilo je zadovoljstvo gledati ih kako igraju za našu
zemlju na bazenu Tašmajdan i videti koliko ih je ljudi podržavalo prošle noći.

Zamolio bih Vas da budete ljubazni i prenesete moje iskrene
čestitke članovima našeg nacionalnog tima i njihovim trenerima na njihovoj
velikoj pobedi. Iskoristio bih ovu priliku i da im poželim sve najbolje u
budućnosti“, napisao je Njegovo Kraljevsko Visočanstvo Prestolonaslednik
Aleksandar II u svom pismu Predsedniku Vaterpolo saveza Srbije.

 

 

 
 

 

 
1998 NJ.K.V. Prestolonaslednik Aleksandar II
Sva prava zadržana