САОПШТЕЊЕ КАНЦЕЛАРИЈЕ
Њ.К.В. ПРЕСТОЛОНАСЛЕДНИКА
А Л Е К С А Н Д Р А II
ВАСКРШЊИ
ПРИЈЕМ ЗА ОСОБЉЕ КРАЉЕВСКОГ ДВОРА
Београд,
18. април 2006. – Њихова Краљевска Височанства Престолонаследник
Александар II и Принцеза Катарина приредили су данас у Белом
Двору на Дедињу Васкршњи пријем за све запослене и чланове
њихових породица.
Поздрављајући све присутне Престолонаследник је истакао да смо
сви чланови једне велике породице и да заједничким залагањем и
трудом резултати не могу изостати.
“Драго ми
је да смо се поново окупили да прославимо надолазећи највећи
хришћански празник, Васкрс. Деца су наша будућност и важно је у
њих улагати. Ми све дугујемо деци. Зато највише морамо да
улажемо у њихово образовање. Због тога се ми трудимо да
унапредимо школовање у Србији и по том питању сарађујемо са
Универзитетима. Само ако сте добро школовани моћи ћете да
добијете добро запослење“, истакао је Престолонаследник
честитајући Васкрс.
Њено
Краљевско Височанство Принцеза Катарина такође је истакла значај
доброг модерног и развијеног школског система у Србији и
захвалила се деци на њиховом присуству.
Најмлађи су
уживали у дружењу са Престолонаследником и Принцезом и у
програму који је за њих припремљен тим поводом. Најрадоснији
тренутак за малишане је била додела пакетића и Васкршњих јаја,
које су уручили Престолонаследник и Принцеза.
1998 Њ.К.В. Престолонаследник Александар II
Сва права задржана