SAOPŠTENJE KANCELARIJE
NJ.K.V. PRESTOLONASLEDNIKA
A L E K S A N D R A II 

VASKRŠNjI PRIJEM ZA OSOBLjE KRALjEVSKOG DVORA
Beograd, 18. april 2006. – Njihova Kraljevska Visočanstva
Prestolonaslednik Aleksandar II i Princeza Katarina
priredili su danas u Belom Dvoru na Dedinju Vaskršnji prijem
za sve zaposlene i članove njihovih porodica.
Pozdravljajući sve prisutne
Prestolonaslednik je istakao da smo svi članovi jedne velike
porodice i da zajedničkim zalaganjem i trudom rezultati ne
mogu izostati.
“Drago mi je da smo se ponovo okupili da
proslavimo nadolazeći najveći hrišćanski praznik, Vaskrs.
Deca su naša budućnost i važno je u njih ulagati. Mi sve
dugujemo deci. Zato najviše moramo da ulažemo u njihovo
obrazovanje. Zbog toga se mi trudimo da unapredimo
školovanje u Srbiji i po tom pitanju sarađujemo sa
Univerzitetima. Samo ako ste dobro školovani moći ćete da
dobijete dobro zaposlenje“, istakao je Prestolonaslednik
čestitajući Vaskrs.
Njeno Kraljevsko Visočanstvo Princeza
Katarina takođe je istakla značaj dobrog modernog i
razvijenog školskog sistema u Srbiji i zahvalila se deci na
njihovom prisustvu.
Najmlađi su uživali u druženju sa
Prestolonaslednikom i Princezom i u programu koji je za njih
pripremljen tim povodom. Najradosniji trenutak za mališane
je bila dodela paketića i Vaskršnjih jaja, koje su uručili
Prestolonaslednik i Princeza.

 

 
 

 

 
1998 NJ.K.V. Prestolonaslednik Aleksandar II
Sva prava zadržana