SAOPŠTENJE KANCELARIJE
NJ.K.V. PRESTOLONASLEDNIKA
A L E K S A N D R A II
TRAGEDIJA U CRVENOM MORU
Beograd, 3. februar 2006 – Njegovo
Kraljevsko Visočanstvo Prestolonaslednik Aleksandar II
uputio je izraze najdubljeg saučešća narodu Egipta nakon
potonuća feribota u Crvenom moru.
„Sa velikom tugom sam primio vest o
katastrofalnoj nesreći koja se desila u Crvenom moru, na
putu između Saudijske Arabije i Egipta, gde je potonuo brod
noseći veliki broj putnika. Iskreno sam pogođen ovim
tragičnim događajem.
Nadam se da će spasilačke ekipe učiniti
sve što je u njihovoj moći da pomognu i spasu putnike, a
samim putnicima želim brz i lak oporavak.
Vama, Uvažena Ekselencijo, Vladi Egipta i
porodicama tragično nastradalih putnika upućujem svoje
najdublje saučešće“, naveo je Nj. K. V. Prestolonaslednik
Aleksandar II u svom pismu Nj. E. Adelu A. M. Nagibu,
ambasadoru Egipta u našoj zemlji.
1998 NJ.K.V. Prestolonaslednik Aleksandar II
Sva prava zadržana