SAOPŠTENJE KANCELARIJE
NJ.K.V. PRESTOLONASLEDNIKA
A L E K S A N D R A II
EVROPSKO PRVENSTVO U VATERPOLU
Beograd 31 avgust 2006 – Njegovo Kraljevsko Visočanstvo
Prestolonaslednik Aleksandar II uputio je čestitke organizatorima Evropskog
prvenstva u vaterpolu koje se svečano otvara večeras u našem glavnom gradu.
„Ponosan sam što je Beograd domaćin Evropskog vaterpolo
prvenstva. Srpski narod voli vaterpolo i svi će biti u prilici da se uvere u to
da smo izuzetno ljubazni i posvećeni uspehu ovog vrhunskog takmičenja.
Siguran sam da će reprezentacije iz 12 zemalja učesnica dati
sve od sebe na bazenima Beograda.
U ime moje supruge Princeze Katarine i naših sinova Princa
Petra, Princa Filipa i Princa Aleksandra želim vam uspešno takmičenje“, napisao
je Njegovo Kraljevsko Visočanstvo Prestolonaslednik Aleksandar u svom pismu
gospodinu Nenadu Manojloviću predsedniku Izvršnog odbora Evropskog prvenstva u
vaterpolu.
1998 NJ.K.V. Prestolonaslednik Aleksandar II
Sva prava zadržana