SAOPŠTENJE KANCELARIJE
NJ.K.V. PRESTOLONASLEDNIKA
A L E K S A N D R A II
ČESTITKA POBEDNICIMA 19. BEOGRADSKOG MARATONA
Beograd, 23. april 2006. – Nj.K.V Prestolonaslednik
Aleksandar II uputio je čestitke pobednicima devetnaestog
Beogradskog maratona:
Džafetu Kosgeiu iz Kenije, koji je postavio novi rekord
Beogradskog maratona i Halini Karnašević iz Belorusije,
pobednici u ženskoj konkurenciji.
”Najsrdačnije Vam čestitam na pobedi na
19. beogradskom maratonu, jednom od najznačajnijih sportskih
događaja u našoj zemlji. Divim se sportskoj upornosti i
izdržljivosti koju ste pokazali u najtežoj atletskoj
disciplini.
Iskreno se nadam da Vam je Beograd bio
dobar domaćin, i da ćete ga uskoro ponovo posetiti. Želim
Vam puno sportske sreće u Vašoj budućoj karijeri” – istakao
je Prestolonaslednik u svojoj čestitki.
Prestolonaslednik Aleksandar uputio je
čestitke i pobednicima polumaratona: Ani Subotić, srpskoj
atletičarki i Borisu Mušinskom, atletičaru iz Moldavije koji
je po peti put za redom odneo pobedu na polumaratonskoj trci
po Beogradu.
1998 NJ.K.V. Prestolonaslednik Aleksandar II
Sva prava zadržana