SAOPŠTENJE KANCELARIJE
NJ.K.V. PRESTOLONASLEDNIKA
A L E K S A N D R A II 

ČESTITKA POVODOM DANA MINISTARSTVA UNUTRAŠNjIH POSLOVA
REPUBLIKE SRBIJE I BEZBEDNOSNO-INFORMATIVNE AGENCIJE
Beograd, 20. januar 2006. – Nj.K.V.
Prestolonaslednik Aleksandar II, uputio je čestitku ministru
unutrašnjih poslova Republike Srbije g-dinu Dragan Jočiću,
njegovim saradnicima i svim pripadnicima Ministarstva
unutrašnjih poslova Republike Srbije i
Bezbednosno-informativne agencije.
„Povodom Dana Ministarstva unutrašnjih
poslova Republike Srbije i Bezbednosno informativne
agencije, dozvolite da Vama, Vašim saradnicima i svim
pripadnicima Ministarstva unutrašnjih poslova Republike
Srbije i Bezbednosno informativne agencije uputim iskrene
čestitke, sa željom da i dalje tako uspešno nastavite da
ostvarujete značajne rezultate u cilju zaštite zakonitosti i
bezbednosti naših građana i institucija naše države.
Uveren sam da je pravilno funkcionisanje
službi na čijem se čelu nalazite bitan preduslov za
ostvarenje demokratskih ciljeva i za razvijanje i negovanje
osećanja stanovništva da su njihova prava zaštićena kako to
i propisuju norme civilizovanog ponašanja i življenja.“ –
istakao je Prestolonaslednik u svojoj čestitki.

 

 

 
 

 

 
1998 NJ.K.V. Prestolonaslednik Aleksandar II
Sva prava zadržana